مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه
۳۱۹ بازدید

درباره من

رضا هستم از بچگی عاشق نجوم بودم و از آنجا که از مسافرت و گردش نیز بدم نمیومد البته این دوتا به هم ربط داره چون شما با سفر کردن زمین رو میشناسید، تصمیم گرفتم یک وبلاگ راه بندازم تا تجربه ها و کشفیات خودم را با شما درمیان بگذارم. سعی میکنم درباره نقاط مختلف زمین نیز مطلب بزارم تا درکنار گردشگری بتونیم دنیای اطراف رو بهتر بشناسیم ممنون میشم من را همراهی کنید.البته اگر شما درحال حاضر درباره سایت کنجکاو هستید میتوانید درباره سایت را مطالعه فرمایید.

درباره من

سایت مورد علاقه من ناسا هست ولی کلا؛ هر سایت یا مطلبی که درباره نجوم باشه و کمک کنه بهتر دنیای اطراف رو کشف کنم ازش خوشم میاد.

لوگوی ناساناسا

شغل من چی هست؟

شغل من آی تی و کانفیگ و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری هست و هرچیزی که به تکنولوژی مربوط باشه رو عاشقش هستم از هوش مصنوعی که این روزها فراگیر شده گرفته تا خودروهای خودران و عاشق شغلم هستم و همواره سعی کردم در شغل خود پیشرفت کنم.البته ناگفته نماند که علاقه شدیدی به میکروتیک دارم.

چی شد که به نجوم علاقه مند شدم؟

درباره من

راستش رو اگر بخواین داستانش طولانی است، من در زمان بچگی با کمک یک تلسکوپ ساده توانستم فضا را ببینم اون روز باعث شد دید من نسبت به فضا و دنیای اطراف تغییر کند و این جرقه ای بود برای مطالعه و پیگیری دنیای اطراف و اصلا؛ پشیمون نیستم و در زمان های بیکاری سفرهایی به کویر انجام میدم تا بتونم راه شیری رو بدون مزاحمت الودگی های نوری ببینم و لذت ببرم.

چرا سفر را کشف کنید؟

کشف سفرکشف دنیا

خوب درواقع ما در این دنیا در سفر هستیم اگر موفق بشیم به سیاره های دیگه قدم برداریم که باز از کره زمین در سفر به سیاره های دیگر هستیم و اگر در کره خاکی نیز جابجا شویم درحال سفر می باشیم به این علت دیدم انسان همواره درحال کشف سفر هست یا در سفر کردن درحال یافتن تجربه های جدید هست تصمیم گرفتم اسم سایت رو دیسکاور تریپ یا کشف سفر بزارم

انتقال تجربه

سعی میکنم اگر جایی رفتم در این کره خاکی برای شما دربارش عکس و مطلب بزارم و به صورت سفرنامه یا تلخ نامه با شما در اشتراک بزارم شخصا؛ عاشق سفر با دوچرخه و موتورسیکلت هستم و سفر تنهایی رو به سفر گروهی ترجیح میدم ولی این دلیل نمیشه اصلا؛ سفر گروهی نرم بلکه اون سبک سفر یکی از علایق من هست یکی از بزرگترین آرزوهای زندگی من سفر کردن با دوچرخه دور زمین هست که امیدوارم به واقعیت برسه و بتونم آرزوی خودمو عملی کنم.

شکست ها

راستشو بخواین من از  ۱۲ تا الان که ۲۶ سالم هست تو اینترنت به شغل های مختلف مشغول بودم از مدیریت وب سایت بگیر تا هاستیگ و هرکدام آن ها در اوج یک دفعه ورشکست شدن و تصمیم نداشتم پس از پشت سر گذاشتن شکست های زیاد دیگه سایتی تاسیس کنم و فقط تو نقش مشاور به دیگران کمک کنم یا بصورت پروزه ای فعالیت کنم.  ولی به پیشنهاد دوست قدیمی مجدد تصمیم به راه اندازی سایت گرفتم و با برطرف کردن موانعی که در قبل باعث شکست پروژه های من شده بود.

ترجیح میدم رزومه کاری من در جاب اینجا مشاهده نمایید.

چرا وبلاگ نویسی؟

خوب حقیقتش اینه پس از گذشت چند سال من طرز فکرم عوض شد خوب چی بهتر از به اشتراک گذاری در فضای وب؟ در فضای وب هرچی دوست داری میتونی بنویسی و افرادی که مثل شما فکر میکنند از طریق موتورهای جستجو در سرتاسردنیا البته اگر فارسی زبان باشند پیدا میکنند. این عالیه چی بهتر از این؟

امیدوارم کمکم کنید به خواسته ای که دارم برسم ممنون.

علایق

من به چند برند تو دنیا علاقه دارم که لوگوهاشونو در زیر میزارم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of