نظریه پیدایش انسان توسط موجودات فضایی

علمی
مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
۳۶۶ بازدید

نظریه پیدایش انسان توسط موجودات فضایی

نظریه پیدایش انسان توسط موجودات فضایی
نظریه پیدایش انسان

در این دنیا بسیاری معماهای بی جواب مانده که هنوز بشر نتوانسته برای انها جواب پیدا کند. البته تمامی اینها درحدود نظریه می باشد و هنوز به صورت رسمی اثبات نشده است.

یکی از نظریه هایی که دنیا را تکان داد و بشر را به شوک فرو برد نظریه پیدایش زمین توسط یوفوها یا موجودا فضایی بود.

اما این نظریه از کجا شکل گرفت؟

این نظریه زمانی شکل گرفت که ماموریت آخرین آپولو که به ماه فرستاده شد به شکست خورد و با مرگ فضانوردان که فیلم آن نیز با نام آپولو ۱۸ در سایت موجود می باشد به پایان رسید و در سکوت خبری مخفی ماند.

اما چه چیزی در ماه باعث شد ناسا پروژه آپولو را متوقف کنید یا کلا؛ تا زمانی طولانی اعزام انسان به ماه را متوقف کند؟ و پس از آن ماه را بمباران اتمی کند؟

افرادی شایعه کردند که موجوداتی ناشناخته به فضا نوردان هشدار دادن که به ماه سفر نکنید و برای همیشه از اینجا بروید و به این علت آنها کشته شدند و ناسا نیز برای انتقال یا تحقیق ماه را بمباران اتمی کرد و جالبه دقیقا؛ این بمباران زمانی صورت گرفت که آمریکا در جنگ با افغانستان بود و بودجه زیادی برای این کار نداشت ولی با این حال این حمله اتمی صورت گرفت.

نظریه پیدایش انسان توسط موجودات فضایی

داروین

در این باره جستجو های زیادی در فضای وب انجام دادم و اگر شما نیز مقاله ای دارید که در این باره است ممنون میشوم در قسمت نظرات ارسال کنید تا بررسی کنم. اما جالبه به مطلبی که در سایت گجت نیوز درج شده است توجه کنید.

بر اساس ترجمه آثار بر جای مانده از کتیبه‌های 20 هزار ساله‌‌ی تمدن سومر باستان، پیدایش نسل انسان توسط موجودات فضایی صورت گرفته است !

آیا تا به حال این سوال را از خود پرسیده‌اید که اصلی‌ترین علت پیدایش نسل انسان چیست؟ بر اساس باورهای مذهبی در ادیان مختلف، خالقی توانا و مسلط به تمامی علوم شناخته شده و شناخته نشده، انسان‌ را به عنوان اشرف مخلوقات به زمین فرستاد تا یک زندگی خداگونه را تجربه کنند. در بسیاری از متون و آثار بر جای مانده از ادیان مختلف، انسان‌ها همواره به مهربانی، کمک به هم‌نوع، بخشندگی و … تشویق شده‌اند.

ماه و زمین

با این وجود، همچنان ابتدا و منشاء آفرینش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. بر اساس چندین نوشته‌ی قدیمی بر روی کتیبه‌های باستانی، صدها هزار سال قبل و پیش از آنکه تاریخ‌نگاران، شروع به ثبت و ضبط رویدادهای تاریخی کنند، گروهی از فضانوردان از گونه‌های فرازمینی به سیاره ما سفر کرده‌اند. اولین گونه‌های بیگانگان فضایی، در خلیج فارس به زمین نشسته و ضمن سفر به قاره آفریقا، سفر استعماری خود را برای استخراج طلا از اعماق زمین آغاز کردند.

امروزه، دو دیدگاه کاملا متفاوت به نظریه پیدایش نسل انسان وجود دارد:

1- گروهی از دانشمندان و افراد بر پایه باورهای “علمی” استدلال می‌کنند که حیات بر روی زمین، میلیون‌ها سال پیش از ابتدایی‌ترین ارگانیسم‌های زنده آغاز گردیده و اکنون به موجودی تکامل یافته و هوشمند با نام “انسان” تبدیل شده است.

تمدن مصر و موجودات فضایی

مصر
مصر

جالبه بدانید همواره دانشمندان یا افرادی که در باره تاریخ تحقیق میکنند نظریه هایی مبنی بر ساخت اهرام مصر توسط موجودات فضایی را مطرح کرده اند که این نظریه ها به علت نقش نگاره هایی که برروی دیوارهای این سازه ها وجود دارد و عظمت آنها مطرح شده است. البته در این باره نیز کامل درسایت نوشته ام میتوانید از اینجا بخوانید.

ارسال فضاپیما به نیمه تاریک ماه

جالبه بدانید پس از این شایعه ها چین تصمیم گرفت فضا پیمای گنگ ۴ را برای نخستین بار به قسمت تاریک ماه که محل زندگی موجودات ناشناخته بود ارسال کند و پس از موفقیت آمیز بودن این ارسال آن تصاویری نیز از قسمت تاریک ماه برای عموم به نمایش گذاشت.

اما چه چیزی در نیمه تاریک ماه وجود دارد؟

جالبه بدانید ما در زمین همواره یک طرف ماه را مشاهده میکنیم و به این علت می باشد که بسیاری کنجکاو شده اند که بفهمند واقعا؛ آن طرف ماه چه خبر است؟ ایا واقعا؛ موجودات فضایی در قسمت تاریک ماه زندگی میکنند؟ و ساخت و سازهایی نیز انجام داده اند؟

در این باره معتبر ترین منبع را میتوان ویکی پدیا نام برد که درباره نیمه پنهان ماه اینگونه نوشته است.

سَمت پنهان ماه نیم‌کره‌ای از کرهٔ ماه است که به‌طور دائمی از کرهٔ زمین روی‌گردان است. سمت رو به زمین از کرهٔ ماه را سمت پیدای ماه می‌نامند.

سمت پنهان ماه نخستین بار در سال ۱۹۵۹ توسط کاوشگر لونا ۳ شوروی عکس‌برداری شد و نخستین رؤیت مستقیم با چشم انسان در سال ۱۹۶۸ و در جریان مأموریت آپولو ۸ صورت گرفت.

تا امروز جمعاً ۲۴ انسان موفق به مشاهدهٔ عینی سمت پنهان ماه شده‌اند. این افراد فضانوردان مأموریت‌های آپولو ۸ و آپولو ۱۰ تا ۱۷ بوده‌اند.[۱]

سمت پنهان ماه دارای دهانه‌های برخوردی فراوانی است ولی دریاوارهای کمی دارد. در این سمت از ماه کمتر حوضه‌ای یافت می‌شود که عمق آن به اندازه‌ای باشد که اجازه فوران‌های آتش‌فشانی و تشکیل دریاوارها را بدهد. به این خاطر، با وجود این‌که دهانه‌های برخوردی زیادی در هر دو سمت ماه دیده می‌شود اما تفاوت‌ها عمق‌ها باعث شده که دریاوارهای بزرگ بیشتر در سمت پیدای ماه تشکیل شوند. ظاهراً تعداد بارهایی که گدازه‌های زیرسطحی در سمت پیدای ماه به سطح رسیده‌اند بیشتر و آسان‌تر از سمت پنهان بوده‌است.

ساخت و ساز در نیمه تاریک ماه

به این عکس ها توجه کنید ساخت و سازهایی را در قسمت تاریک ماه نشان میدهد!

برج در ماه
برج در ماه
نیمه تاریک
نیمه تاریک
تونل های زیر زمینی در ماه
تونل های زیر زمینی در ماه

 

دعوت میکنم از ویدیو زیر که مربوط به نیمه تاریک ماه می باشد دیدن فرمایید.

نیمه تاریک ماه
اشتراک گذاری در

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
پریدن يک فضا نورد اتریشی از ایستگاهِ سفینه فضایی
فیلم نجومی
پریدن یک فضا نورد اتریشی از ایستگاهِ سفینه فضایی

مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه 5 / 5 ( 3 امتیاز ) ۴۴۰ بازدیدپریدن یک فضا نورد اتریشی از ایستگاهِ سفینه فضایی پریدن یک فضا نورد اتریشی از ایستگاهِ سفینه فضایی با ارتفاع ۱۲۸۰۰۰ فوت با سرعت ۱۲۳۶ کیلومتر در ساعت برای رسیدن به زمین بعد از ۴ دقیقه و ۲۰ ثانیه! ضمنا خانواده‌اش بصورت …

اشتراک گذاری در
بدن چگونه با ویروس کرونا مبارزه میکند؟
علمی
بدن چگونه با ویروس کرونا مبارزه میکند؟

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه 5 / 5 ( 2 امتیاز ) ۲۵۱ بازدیدبدن چگونه با ویروس کرونا مبارزه میکند؟ حتما؛ شما نیز خبرهایی مبنی بر بهبودی بیماری هایی مشاهده کرده اید که قبلا؛ کرونا داشته اند و الان خوب شده اند اما چطوری ممکنه بدن بتواند با ویروس کرونا مقابله کند؟ و چرا اصلا؛ …

اشتراک گذاری در
بشر و زمین به کجا میرود؟
علمی
2
بشر و زمین به کجا میرود؟

مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه 5 / 5 ( 1 امتیاز ) ۱۹۹ بازدیدبشر و زمین به کجا میرود؟ انجمن پزشکی کوهستان ایران: یک تیم تحقیقاتی در زمینه محیط زیست و بیمارى هاى بیولوژیکى معتقدند #کرونا حیات بیولوژیک سیاره را متحول خواهد کرد و موجب کاهش بیش از ۲۰۰میلیون مترمکعب گازهاى گلخانه‌اى و دی‌اکسیدکربن خواهد …

اشتراک گذاری در